19/06/2021
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Gruszowie Wielkim
Oferta Edukacyjna
Oferta Edukacyjna

Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego zaprasza do zapoznania sie z ofertą edukacyjną oraz filmem promującym szkołę.

 

 >>>Oferta szkoły 
https://youtu.be/bFvpYcea12A

 

 


admin dnia 13/05/2021
Drukuj
VIII EDYCJA KONKURSU LITERACKIEGO
VIII EDYCJA KONKURSU LITERACKIEGO

Zachęcamy do zapoznania się z  regulaminem  konkursu literackiego dla klas IV- VIII szkół podstawowych powiatu dąbrowskiego pod hasłem  „ Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba jeszcze być człowiekiem”.

Konkurs  organizowany jest  pod patronatem Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej pana Krzysztofa Kaczmarskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Regulamin konkursu >>>
admin dnia 22/04/2021
Drukuj
Aplikacja STOP COVID
Aplikacja STOP COVID

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Tarnowskiej w związku z otrzymanym pismem Małopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, dotyczącym akcji promującej instalowanie aplikacji STOP COVID przez mieszkańców Małopolski, zachęca do zapoznania się z informacjami dotyczącymi aplikacji zamieszczonymi w linku poniżej:

https://www.gov.pl/web/protegosafe/pytania-i-odpowiedzi

admin dnia 26/02/2021
Drukuj
Pomagamy Szymonowi!
Pomagamy Szymonowi!

Nasza szkoła bierze udział w akcji sprzedaży ciast i ciasteczek organizowanej przez Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów. Każdy kto chce pomóc choremu koledze - uczniowi Szkoły Podstawowej w Oleśnie może przynieść ciasto lub ciasteczka do naszej szkoły 6 marca. Zostaną one przewiezione do Smęgorzowa. Kiermasz odbędzie się 7 marca w remizie w Smęgorzowie.

Kochani to świetna okazja do wspólnej pracy z mamą lub babcią 😊, która przyniesie wiele dobrego! Chęć upieczenia słodkości zgłoście telefonicznie do p. Elżbiety Kaczochy - 791245443.

admin dnia 19/02/2021
Drukuj
Zakończenie Projektu edukacyjnego "Jesteśmy przyjaciółmi Kubusia Puchatka"
Zakończenie Projektu edukacyjnego "Jesteśmy przyjaciółmi Kubusia Puchatka"

Bardzo ciekawie i przyjemnie uczniowie klas I–III rozpoczęli naukę stacjonarną. Okazją do wspaniałej zabawy była realizacja Projektu edukacyjnego „ Tydzień z Kubusiem Puchatkiem”, opracowanym przez nauczycieli biblioteki szkolnej i edukacji wczesnoszkolnej. Celem podjętego przedsięwzięcia było rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci klas I–III poprzez poznanie przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu.

W poniedziałek, w Międzynarodowym Dniu Kubusia Puchatka, uczniowie z poszczególnych klas zapoznali się z postacią i twórczością A. A. Milne`a - autora książki „Kubuś Puchatek” i z wielkim zainteresowaniem wysłuchali czytanych przez panią bibliotekarkę i wychowawców fragmentów lektury. Wtorek był dniem kreatywności i twórczego zaangażowania, dzieci z wielkim zapałem przystąpiły do konkursu  plastycznego i wykonały piękne portrety mieszkańców Stumilowgo Lasu. Efekty ich działań zostały zaprezentowane na wystawie „Kubuś Puchatek i jego przyjaciele”. W czwartek odbył się konkurs wiedzy o przygodach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, do którego uczniowie przygotowywali się korzystając z różnych źródeł dostępnych w bibliotece szkolnej (Internetu, nagrań CD i księgozbioru bibliotecznego). Przygotowany test okazał się trudny, jednak świetne przygotowanie pozwoliło wyłonić zwycięzców. Kolejnym etapem projektu było przygotowanie wystawy prac plastycznych w holu szkolnym.

Poniedziałek - 25 stycznia był dniem uroczystego zakończenia Projektu edukacyjnego „ Tydzień z Kubusiem Puchatkiem”. Uczniom wręczono dyplomy i nagrody oraz Certyfikaty Przyjaciela Kubusia Puchatka. Finałowe małe „Conieco” i seans filmowy był przyjemnym zwieńczeniem podjętych działań.

Nauczyciele biblioteki szkolnej i wychowawcy klas I-III gratulują zwycięzcom konkursów i dziękują wszystkim uczestnikom projektu. Zapraszamy za rok na kolejne urodziny Kubusia Puchatka.

Opracowała: Dorota Bzduła

<galeria>

admin dnia 27/01/2021
Drukuj
Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klasy I
Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klasy I

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gruszowie Wielkim informuje, że rozpoczęła się rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz klasy I na rok szkolny 2021/2022.

Obowiązek przedszkolny dotyczy dzieci urodzonych w 2015 r., natomiast obowiązek szkolny dzieci urodzonych w roku 2014.

Regulamin i załączniki można pobrać ze strony szkoły oraz na portierni przy wejściu do budynku szkoły.

Rodzice dzieci spoza obwodu szkoły zobowiązani są do potwierdzenia danych zawartych w karcie zapisu poprzez okazanie aktu urodzenia dziecka w sekretariacie szkoły. Bez potwierdzenia danych, karta zapisu nie będzie przyjęta.

Dokumenty do pobrania:

Deklaracja - oddział przedszkolny>>>

Harmonogram rekrutacji>>>

Kryteria rekrutacji do   oddziałów  przedszkolnych>>> 

Regulamin rekrutacji do klasy I>>>     

Wniosek - klasa I>>>    

Wniosek - oddział przedszkolny>>>    

Zarządzenie Burmistrza>>>   

admin dnia 25/01/2021
Drukuj
III edycja "Razem na Święta"
III edycja "Razem na Święta"

Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim znalazła się wśród 12 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w całym kraju, które wzięły udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”.

Uczniowie i nauczyciele wspólnie organizowali zbiórki darów dla potrzebujących, śpiewali kolędy, przygotowywali kartki z życzeniami oraz świąteczne upominki dla osób starszych i samotnych z najbliższej okolicy. Swoimi działaniami udowodnili, że pomagać można niezależnie od okoliczności.

 

Razem na Święta - dyplom >>>

admin dnia 22/01/2021
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Office 365
Bezpieczna szkoła
eTwinning w naszej szkole
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jadłospis
Oferta Edukacyjna
ePrzedszkole
Na Pożółkłej Fotografii
Przegląd Talentów
Nasze Osiągnięcia
Nasze Prace
TOP
RSS